O firmie

IDEA TEXO Sp. z o.o.

Innowacyjne Systemy Dekoracyjne

Idea Texo to innowacyjna firma produkcyjna, która powstała na bazie lokalnej zaprzyjaźnionej działalności cieszącej się dwudziestoletnim doświadczeniem. Głównym filarem firmy jest jej innowacyjne podejście do nowoczesnego budowania i wykańczania wnętrz.

Tworzymy młody zespół, który dzięki sile umysłu, uporowi i własnemu zaangażowaniu ma ambitny cel, zrewolucjonizować rynek materiałów budowlanych do nowoczesnej dekoracji wnętrz.

Naszym najważniejszym produktem jest tynk Kwarc i Granit, który produkujemy wykorzystując naturalne kamienie bez użycia pigmentów dzięki czemu jesteśmy jedynym producentem w Polsce tynków elewacyjnych nie płowiejących.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, produkujemy także:

  • masę dekoracyjną Beton Architektoniczny;
  • masę dekoracyjną Efekt Deski;
  • tapetę natryskową Efekt Goteli;
  • farbę dekoracyjną Refleksyjną;
  • farbę dekoracyjną Atłas.

Idea Texo to przede wszystkim nowoczesna i innowacyjna firma produkcyjna, tworzymy i zaopatrujemy największych odbiorców w kraju i za granicą, wspieramy ekologię dzięki czemu tworzone produkty są bezpieczne, skuteczne, łatwe w użyciu i trwałe.

Nasza oferta

Zajmujemy się produkcją i dystrybucją dekoracyjnych tynków natryskowych KWARC i GRANIT oraz mas (Texolit, Trawertyn, Efekt Betonu, Efekt Kamienia, Cienkowarstwowa masa dekoracyjna, Tapeta natryskowa efekt Goteli, Masa Wieloefektowa) i farb dekoracyjnych (Refleksyjna, Atłasowa i Aldat). Nasze produkty charakteryzuje bardzo wysoka jakość. Używamy najwyższej jakości wyselekcjonowanych komponentów, żywic i kruszyw.

Farby i tynki

Stwórz wnętrze, w którym będziesz dobrze się czuć. Nadaj mu charakteru wykorzystując w aranżacji produkty dostępne w ofercie Idea Texo.

Produkty

Materiały uzupełniające

W naszej ofercie znajdują się dodatki nadające niepowtarzalny charakter produktom marki Idea Texo. Poznaj ofertę produktów i dobierz odpowiednie dodatki.

Materiały

Katalog inspiracji

Odkryj trendy, zachwycające wnętrza i zaskakujące kolory. Pokaż swoją artystyczną duszę i pomaluj ściany w oparciu o nasze inspirujące efekty.

Blog

Fachowe doradztwo

Służymy pomocą i radą doświadczonych specjalistów. Zapoznaj się z naszymi wskazówkami, które ułatwią Ci uzyskanie efektów o jakich marzyłeś.

Kontakt